Warsztaty

Młodnik

Oferta warsztatów

Od pierwszych dni życia dzieci zdobywają nowe umiejętności, które znacząco wpływają na jego rozwój. Każdy etap jest ważny, dlatego zakres wdrażanych metodyk jest kluczowym elementem w pracy z dziećmi.

Nasza kadra pedagogów i specjalistów podczas pracy z dziećmi dzieli się wartościami, które wyznaje – zaufanie, miłość, przyjaźń, poczucie bycia potrzebnym, równowaga z przyrodą. Młodnik rozwija umiejętności, ćwiczy kreatywność i wyobraźnię oraz daje wsparcie pedagogiczno – psychologiczne.

W naszej Miejskiej Osadzie Rozrywki I Edukacji utworzyliśmy trzy, skoncentrowane na określonych działaniach pedagogicznych, grupy wiekowe. Prowadzone warsztaty oraz zajęcia ze specjalistami są dostosowane do wieku dzieci.

Młodnik to miejsce tworzone z pasją. Wspieramy nie tylko dzieci, ale również dorosłych.

Warsztaty

Jak pielęgnujemy Młodniki?

Młodnik to warsztatownia gdzie wspieramy dzieci na płaszczyźnie rozwojowej, edukacyjnej, motorycznej oraz somatycznej.

0-4 lat

Młodnikowi Odkrywcy

Odkrywanie świata jest stałym elementem życia. Chwile szybko przemijają, warto zadbać o solidną podstawę rozwoju dziecka. W ofercie dla Małych odkrywców uwzględniliśmy warsztaty, na których tworzona jest przestrzeń wzajemnego odkrywania się i bycia z dzieckiem.

3-7 lat

Młodnikowi Marzyciele

Warsztaty prowadzone przez nas metodą twórczą pokazują dziecku, że nauka może stać się przyjemnością i nie musi być wcale nudna. Zachęcają Młodnikowych marzycieli do współpracy z rówieśnikami oraz stopniowego oswajania się z pracą w grupie.

6-11 lat

Młodnikowi Podróżnicy

Podczas warsztatów z najstarszą grupą wiekową wzmacniamy dotąd nabyte umiejętności, wspieramy je w dalszym poznawaniu świata. Doskonalimy umiejętności społeczne dzieci.

Umów się z specjalistą

Masz pytania? Chcesz zapytać o wolne terminy?

Miejska Osada Rozrywki i Edukacji

Młodnik to my, to miejsce gdzie dzieci mogą wzrastać, rozwijać się i zdrowo konkurować o dostęp do wiedzy i zabawy.