Młodnikowi odkrywcy

Grupa wiekowa do 4 lat

Młodnikowi Odkrywcy

Odkrywanie świata jest stałym elementem życia. W takim wieku dziecko poznaje różne tekstury, kształty otaczających go przedmiotów, temperaturę i inne właściwości fizyczne. Chwile szybko przemijają, warto zadbać o solidną podstawę rozwoju dziecka.

W ofercie dla Małych odkrywców uwzględniliśmy warsztaty, na których tworzona jest przestrzeń wzajemnego odkrywania się i bycia z dzieckiem.

Młodnikowi Odkrywcy

Przedszkolny świat

Przedszkolny świat o warsztaty dydaktyczno-wychowawcze wprowadzające w relacje z rówieśnikami i przedszkolną adaptację. Nauka obowiązkowości poprzez dobrą zabawę.

Młodnikowi Odkrywcy

Bajkoterapia

poprzez wiersze, bajki pomagamy dzieciom poznawać świat. Odkrywają one kolory i dźwięki. Pracujemy nad rozwijaniem wyobraźni. Bajki mają moc.

Młodnikowi Odkrywcy

Farbo-Amy

Farbo-Amy to plastyczne szaleństwo, w którym wykorzystamy naturalne składniki spożywcze (jogurty, owoce, barwniki spożywcze w proszku).To warsztaty plastyczne, na których razem stworzymy kolorowe dzieło sztuki! Malujemy czym chcemy (rączki, nóżki, pędzelki).

Młodnikowi Odkrywcy

Sensoryka i plastyka

zabawa ryżem, makaronem, mąką, kaszą czy innymi produktami spożywczymi może być nie lada rozrywką i radością dla dzieci. Dzięki zajęciom  sensorycznym angażujemy wszelkie zmysły, będące stałym towarzyszem w życiu. Ponadto pobudzana jest dziecięca fantazja oraz kompetencje interpersonalne i intuicyjne. Wykorzystywane materiały są w pełni bezpieczne dla dzieci, nawet tych najmłodszych. Stwórzmy więc razem coś ciekawego!

Umów się z specjalistą

Masz pytania? Chcesz zapytać o wolne terminy?

Miejska Osada Rozrywki i Edukacji

Młodnik to my, to miejsce gdzie dzieci mogą wzrastać, rozwijać się i zdrowo konkurować o dostęp do wiedzy i zabawy.